Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:40

TRENING METABOLICZNY

Ania

Duża Sala

10:00-10:50

PILATES

Ania

Duża Sala

11:00-11:50

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

18:00-18:50

VINYASA JOGA

Ewa M.

Mała Sala

18:00-18:50

ZUMBA

Dominka

Duża Sala

19:00-19:50

PUMP

Emilia

Duża Sala

19:00-19:50

TRX

Michał

Mała Sala

20:00-20:50

FUNCTIONAL SHAPE

Emilia

Duża Sala

20:00-20:50

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

08:00-08:50

JOGA

OLA

Mała Sala

09:00-09:45

TABATA SPECIAL

Ania L.

Duża Sala

10:00-10:50

ZDROWE PLECY

Ania L.

Duża Sala

11:00-11:50

FITNESS Z MALUSZKIEM

Ewa

Duża Sala

18:00-18:50

TRX

Michał

Mała Sala

19:00-19:50

TABATA SPECIAL

Emilia

Duża Sala

19:00-19:50

TRENING OBWODOWY

Michał

Mała Sala

20:00-20:50

ABT

Emilia

Duża Sala

20:00-20:50

Kettlebells

Mateusz

Mała Sala

09:00-09:50

TRENING FUNKCJONALNY

Mateusz

Mała Sala

10:00-10:50

PILATES

Magdalena K

Duża Sala

11:00-11:50

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

11:00-11:30

ZDROWE PLECY

Mateusz

Mała Sala

17:30-18:20

ABT Super Brzuch

Emilia

Duża Sala

18:00-18:50

TRX

Michał

Mała Sala

18:30-19:20

FUNCTIONAL SHAPE

Emilia

Duża Sala

19:00-19:50

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

19:30-20:20

CELLU STOP !

Irena

Duża Sala

20:00-20:50

Survival

Michał

Mała Sala

20:30-21:20

PUMP

Irena

Duża Sala

09:00-09:50

SUPER SLIM

Ania L.

Duża Sala

10:00-10:50

ZDROWE PLECY

Ania L.

Mała Sala

11:00-11:50

FITNESS Z MALUSZKIEM

Ewa

Duża Sala

18:00-18:50

PUMP

KAROL

Duża Sala

18:00-18:50

JOGA

OLA

Mała Sala

19:00-19:50

TABATA SPECIAL

Ania L.

Duża Sala

19:00-19:50

ZDROWE PLECY

KAROL

Mała Sala

20:00-20:50

Kettlebells

Mateusz

Duża Sala

09:00-09:50

OBWODOWY + TABATA

Ania L.

Mała Sala

09:00-09:50

VINYASA JOGA

Ewa M.

Duża Sala

10:00-10:50

PILATES

Magdalena K

Duża Sala

11:00-11:50

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

19:00-19:50

TABATA

Ania L.

Duża Sala

19:00-19:50

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

20:00-20:50

PILATES

Ania L.

Mała Sala

20:00-20:50

ZUMBA

RAFAŁ

Duża Sala

10:00-10:50

TRX

TEAM Fitness Latte

Mała Sala

11:00-11:50

TRENING FUNKCJONALNY

TEAM Fitness Latte

Mała Sala

10:00-10:50

ABT

Irena

Duża Sala

11:00-11:50

PUMP

Irena

Duża Sala

← →