Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
50 min

JOGA

OLA

Mała Sala

         
09:00
40 min

TRENING METABOLICZNY

Ania

Duża Sala

45 min

TABATA SPECIAL

Ania L.

Duża Sala

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Mateusz

Mała Sala

50 min

SUPER SLIM

Ania L.

Duża Sala

50 min

OBWODOWY + TABATA

Ania L.

Mała Sala

   
       
50 min

VINYASA JOGA

Ewa M.

Duża Sala

10:00
50 min

PILATES

Ania

Duża Sala

50 min

ZDROWE PLECY

Ania L.

Duża Sala

50 min

PILATES

Masha

Duża Sala

50 min

ZDROWE PLECY

Ania L.

Mała Sala

50 min

PILATES

Masha

Duża Sala

50 min

FLY FITNESS

Kasia D.

Duża Sala

 
         
120 min

SOBOTY POD CHMURKĄ

TEAM Fitness Latte

Mała Sala

10:30        
50 min

JOGA Z MALUSZKIEM

Ewa M.

Mała Sala

   
11:00
50 min

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

50 min

FITNESS Z MALUSZKIEM

Ula

Duża Sala

50 min

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

50 min

FITNESS Z MALUSZKIEM

Anna T

Duża Sala

50 min

AKTYWNA W CIĄŻY I PO

Ewa

Duża Sala

50 min

Fly Fitness Kids

Kasia D.

Duża Sala

50 min

ABT

Irena

Duża Sala

   
30 min

ZDROWE PLECY

Mateusz

Mała Sala

       
12:00            
50 min

PUMP

Irena

Duża Sala

17:30    
50 min

ABT Super Brzuch

Emilia

Duża Sala

       
18:00
50 min

VINYASA JOGA

Ewa M.

Mała Sala

50 min

TRX

Michał

Mała Sala

50 min

TRX

Michał

Mała Sala

50 min

PUMP

KAROL

Duża Sala

     
50 min

ZUMBA

Dominka

Duża Sala

   
50 min

JOGA

OLA

Mała Sala

18:30    
50 min

FUNCTIONAL SHAPE

Emilia

Duża Sala

       
19:00
50 min

PUMP

Emilia

Duża Sala

50 min

TABATA SPECIAL

Emilia

Duża Sala

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

50 min

TABATA SPECIAL

Ania L.

Duża Sala

50 min

TABATA

Ania L.

Duża Sala

   
50 min

TRX

Michał

Mała Sala

50 min

TRENING OBWODOWY

Michał

Mała Sala

 
50 min

ZDROWE PLECY

KAROL

Mała Sala

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

19:30    
50 min

CELLU STOP !

Irena

Duża Sala

       
20:00
50 min

FUNCTIONAL SHAPE

Emilia

Duża Sala

50 min

ABT

Emilia

Duża Sala

50 min

Survival

Michał

Mała Sala

50 min

Kettlebells

Mateusz

Duża Sala

50 min

PILATES

Ania L.

Mała Sala

   
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Michał

Mała Sala

50 min

Kettlebells

Mateusz

Mała Sala

     
20:30    
50 min

PUMP

Irena

Duża Sala

       
← →